זמינים 24/7
instagram facebook-call facebook-call facebook-call

עורך דין שחרור ממעצר

11.06.2023

עורך דין פלילי שחרור ממעצר

שלילת חופש, גם אם לפרק זמן לכאורה יחסית קצר, היא ענישה קשה כלפי כל אדם, ובוודאי אם כלל לא הוכחה אשמתו. יחד עם זאת ישנם מקרים רבים שבהם שופטים פוסקים על מעצר – בין אם מעצר ימים (לפרק זמן של עד 15 ימים עוד בשלב החקירה), מעצר הצהרת תובע (לפרק זמן של עד 5 ימים, לאחר שכבר הוחלט על הגשת כתב אישום) או מעצר עד תום ההליכים (שאינו מוגבל בזמן ומתבצע לאחר הגשת כתב אישום). בכל המקרים הנ"ל ניתן לקבל בעזרת עורך דין שחרור ממעצר, בתנאי שמדובר באיש מקצוע מיומן. לעורכי הדין במשרד עורכי דין טטלבוים-רוימי ניסיון נרחב בסיוע למי שניצבים בפני מעצר.

עו"ד שחרור ממעצר לשירותך

* זריעת ספק – בין אם בטענת המשטרה לגבי מידת המסוכנות של החשוד/נאשם, ובין אם בחומרי החקירה. בהקשר זה כדאי לדעת שרק כשיש חשד סביר שהאדם ביצע עבירה יוארך מעצרו, ולכן הטלת ספק סביר ביכולת המשטרה והפרקליטות להרשיע את האדם תמנע גם מעצר.
* נסיבות אישיות – דרך פעולה אפשרית נוספת היא הצגת נסיבות אישיות רגישות, שכן גם לכך יש השפעה על שיקול הדעת של שופטי המעצרים.
* חלופות – מעצר בית, הרחקה מאדם או מקום מסוימים על-מנת למנוע את שיבוש החקירה (אחת העילות למעצר ימים), יציאה מפוקחת בלבד מהבית ועוד.
* תנאי מעצר בעייתיים – על-פי חוק סדר הדין הפלילי, תנאים לא הולמים במעצר עשויים להניע שופט להימנע מהארכת מעצר.

עורך דין לשחרור ממעצר טטלבוים-רוימי

חשוב להדגיש שגם עבור עורך דין שחרור ממעצר הוא אתגר מורכב, אבל הניסיון של עורכי הדין חן רוימי ו-ולדי טטלבוים, מייסדי משרד עורכי דין טטלבוים-רוימי, מוביל לסיכויי הצלחה מרביים. השירות ניתן בזמינות גבוהה מאוד, ועל בסיס גיבוש האסטרטגיה המיטבית בהתאם לנסיבות הספציפיות של המקרה. מאפיין נוסף הוא יושרה מוחלטת, מתוך הבנה כי נטיעת תקוות שווא עלולה לגרום לנזק חמור ומיותר לכל אדם שניצב בפני מעצר. הנחישות של עורכי הדין רוימי וטטלבוים באה אף היא לידי ביטוי כשהם מושיטים סיוע לחשודים ונאשמים המובאים בפני שופט מעצרים.

עורך דין שחרור ממעצר טטלבוים-רוימי

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שלח
אפשר לעזור ?